היי! קוראים לי אנה ובשנת 2013 עשיתי החלטה לקחת את אורח החיים שלי לעולם יותר טבעי. התחלתי לחפש וללמוד על המוצרים היום-יומיים בהם הייתי נוהגת להשתמש. גיליתי שמוצרי טיפוח שזמינים לי בכל סופר לא בהכרח טובים לעור וברוב המוחלט של הפעמים מכילים חומרים לא טובים. הם מאוד מפתים כלפי חוץ, אריזה יפה, כיתובים כמו "רכיבים טבעיים" ואפילו צבעים ירוקים הנותנים הרגשה של מוצר טבעי. בפועל רשימת רכיבים ארוכה ולא מובנת עם חומרים לא טבעיים ואפילו כאלו שרעילים ומסרטנים.

התחלתי לחפש אלטרנטיבות נכונות יותר עבורי וכך נחשפתי לעולם השמנים ושמנים אתריים. מכיוון שתחום זה קרץ לי מאוד, הלכתי ללמוד ארומתרפיה על מנת להכיר אותו. לאט לאט התחלתי לעשות מעבר למוצרים טבעיים. התחלתי לקנות בעצמי את השמנים ולהכין עבורי את הקרמים והסרומים שהייתי צריכה. 

המסע שלי המשיך בלחפש אלטרנטיבות טבעיות לסבונים (או יותר נכון אלטרנטיבות לאל-סבון) שמוכרים בסופרים וגם לשמפו. להפתעתי הרבה גיליתי שסבון אמיתי אפשר להכין בבית בכמה צעדים שנראים די פשוטים אם מכירים אותם היטב. מהרגע שהכנתי את הסבון הראשון ידעתי שזה הכיוון, רציתי להמשיך להכין עוד ועוד סבונים. נפתח בפני עולם של צבעים, עיצובים וריחות. רעיונות היו צצים לי בראש על בסיס יומי. לא רק שהכנת הסבון הייתה עבורי מרגיעה וכפית, הרי שברגע שהתחלתי לא קניתי יותר סבון בסופר ולא זרקתי אריזות פלסטיק של סבון.

החלטתי להקים את Sabonana בעיקר במטרה לאפשר לאחרים ללמוד איך מכינים סבון. מכיוון שאני יודעת שכל אדם הוא שונה ולא כולם מתחברים לרוקחות או שלא מוצאים את הזמן לזה, החלטתי גם למכור את הסבונים שאני מכינה.

בנוסף המשכתי לחקור את כיוון השמפו הטבעי. היה לי חשוב למצוא פתרון טבעי ולאחר חקר בנושא התחלתי להתנסות עם פורמולות שונות וכיום אני מייצרת ומוכרת גם שמפו מוצק. מכיוון ששנים רקחתי לעצמי מוצרים ועולם הרוקחות אינו זר לי, כיום אני מוכרת גם מוצרים נוספים שהייתה לי התנסות איתם במשך שנים.

אני מקווה שתהנו מהמוצרים ואם אתם באזור הדרום, אני מזמינה אותכם לבוא וללמוד כיצד גם אתם יכולים להכין סבונים בבית.