מהו סבון טבעי?

סבון טבעי בסיסי נוצר משילוב של שמן, מלח ומים. ב-Sabonana אנו מוסיפים חומרים נוספים על מנת לשבח את הסבון כדוגמת שמני תשרית, חימרים ושמנים אתריים. אנו לא משתמשים בריחות וצבעים סינתטיים.


כיצד סבון טבעי מנקה את הגוף?

הסבון הטבעי יודע לעשות שתי פעולות חשבות: האחת, הוא נצמד לשמן ומושך את הלכלוך אליו. השנייה, הוא נמשך למים ובכך נשטף מהגוף עם הלכלוך אותו הוא משך ולכן אחרי סיבון בסבון טבעי העור יוצא נקי!


מה ההבדל בין סבון מוצק טבעי לבין סבון נוזלי אותו קונים בסופר?

סבון נוזלי מכיל כמות גדולה של מים (למעשה זהו המרכיב הראשון ברוב הסבונים הנוזליים). על מנת שבאותם המים בסבון לא יתפתחו זיהומים ובקטריות, מוסיפים חומרים משמרים. בנוסף מרבית הסבונים מכילים חומרים כימיים כדוגמת SLS\SLES, שאלו חומרים מאוד זולים עבור המפעלים, יוצרים קצף נהדר אבל עבור הגוף שלנו הם יודעים לחדור למחזור הדם ואפילו עלולים ליצור תגובות של גירויים ופריחה.

סבון מוצק טבעי לעומת זאת מכיל כמות גדולה מאוד של שמנים. הוא עשוי מהרכב של מלחים המשמשים כחומר משמר ולכן אין תוספת של חומר משמר בסבונים אותם אנו מייצרים. הסבונים הטבעיים מקציפים בזכות שילוב של שמנים ומלח.


האם ניתן לשלם עם אשראי דרך האתר?

כן! שירות הפייפאל מאפשר גם לשלם ישירות עם כרטיס האשראי. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את אופציית תשלום הראשונה שהינה פייפאל וללחוץ על בצע הזמנה. בחלון ההתחברות יופיע בנוסף להתחברות לחשבון הפייפאל גם כפתור שעליו כתוב Pay with Credit Card, לאחר לחיצה על הכפתור תוכלו להזין את פרטי האשראי ולבצע תשלום ללא צורך בהתחברות לחשבון הפייפאל. שימו לב שאופציית התשלום עם כרטיס האשראי קיימת רק מהמחשב או מתצוגת מחשב בפלאפון.

 

האם ניתן להזמין סבון בהתאמה אישית?

כן, ניתן להזמין סבון בהתאמה אישית של שמנים, ריחות, צבע וצורה. זאת בלבד וההזמנה היא עבור מינימום של 1 קילו.